Дім і сім'я Всем

У Казахстані живе хлопчик з рідкісною шкірною хворобою. ФОТО + ВІДЕО

Фото - У Казахстані живе хлопчик з рідкісною шкірною хворобою. ФОТО + ВІДЕОУ Казахстані живе страждає рідкісним шкірним захворюванням дитина, через якого місцеві жителі та ЗМІ вже встигли прозвати нещасного хлопчиком-ящіркою.

Жасулан Корганбек з Казахстану страждає від важкої форми іхтіозу, через якого на його кінцівках і торсі утворюються сірі лусочки. Хвороба, також впливає на його вуха і обличчя, може мати різну ступінь тяжкості, залежно від того, наскільки сонячна погода.

Незважаючи на те, що місцеві ЗМІ охрестили його хлопчиком-ящіркою, назва хвороби утворено від давньогрецького слова "іхтіос" - риба, через схожість з мертвої і лупиться шкіри з риб'ячою лускою.

Жасулан успадкував захворювання від своєї матері Улбібі, яка є носієм аномального гена. І хоча у жінки ознаки хвороби ніколи не виявлялися, все ж існував 50% -й ризик передачі дефектного гена дітям. Даний ген впливає на швидкість, з якою шкіра регенерує - або змушує скидати стару шкіру занадто повільно, або виробляти нові клітини шкіри занадто швидко. У кожному разі, це викликає нарощування грубої, лускатої шкіри.

Фото - У Казахстані живе хлопчик з рідкісною шкірною хворобою. ФОТО + ВІДЕО


Тепер, завдяки програмі зі збору коштів, Жасулан відправляється в Ізраїль на лікування, яке, він сподівається, допоможе йому вести нормальне життя, пише у свіжому номері британське інтернет-видання Mail Online.

Щедрі спонсори, зворушені станом дитини, пожертвували близько $ 40 тисяч, щоб допомогти оплатити його лікування. Хоча немає ніякого способу запобігти іхтіоз, ізраїльська клініка, в яку відправляється хлопчик, є піонером в лікуванні хвороби з використанням лазерів, кремів і сольових ванн.

Жасулан вже провів місяць у лікарні Алмати. Незважаючи на те, що лікарям вдалося домогтися певних успіхів у боротьбі з хворобою і видалити частину луски з шкіри хлопчика, попереду Жасулана очікує тривале лікування.

Фото - У Казахстані живе хлопчик з рідкісною шкірною хворобою. ФОТО + ВІДЕО


"Я не хочу бути ящіркою. Я хочу бути нормальним", - заявив хлопчик журналістам на цьому тижні.

Його 26-річна мати також сподівається, що лікування в Ізраїлі допоможе її синові.

"Я хочу, щоб мій син був здоровим, щоб він жив повної, нормальним життям, як і всі інші діти. Я щиро вдячна всім тим, хто допоміг нам відправитися на лікування до Ізраїлю", - заявила вона.

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів