Дім і сім'я Всем

Хлопчик страждає від хвороби, з якої навіть не знайомі лікарі! ФОТО

Фото - Хлопчик страждає від хвороби, з якої навіть не знайомі лікарі! ФОТОВ англійському місті Нортумберленд народився хлопчик, який має рідкісну патологію.
Дитина народилася здоровою, правда трохи раніше терміну. Через це після народження його помістили у спеціальний інкубатор. Мама дитини згадує, що у нього були невеликі набряки на обличчі, а в іншому з дитиною було все в порядку.
Але через три тижні стало відомо, що хлопчик страждає постійними епілептичними припадками. Після діагностики лікарі повідомили, що у хлопчика пошкоджений мозок, але що викликало цю патологію, медики пояснити не могли.
Після виписки у хлопчика продовжували з'являтися пухлини і шишки. Вони спровокували деформацію особи у дитини і лівої ноги. Такі утворення на тілі дитини поставили лікарів у глухий кут, тому фахівці не змогли назвати діагноз дитини.

Фото - Хлопчик страждає від хвороби, з якої навіть не знайомі лікарі! ФОТО


Розгадати, що це затайная хвороба намагалися 12 лікарів з трьох різних лікарень, але всі їх припущення не підтвердилися.
Зараз лікарі схильні до припущення, що у хлопчика невиліковна генетична патологія, яка проявляється деформаціями кісток і аномаліями на тілі.

Фото - Хлопчик страждає від хвороби, з якої навіть не знайомі лікарі! ФОТО


Зараз хлопчика готують до операції на обличчі.
Хлопчик не може навіть нормально вийти з мамою на прогулянку, оскільки перехожі постійно тикають в нього пальцями і намагаються трохи краще розглянути.
Поки батьки заради порятунку сина змушені брати великі кредити, оскільки лікування хлопчика обходиться не дешево.

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів