Дім і сім'я Всем

15-річна дівчинка видалять 7-кілограмову пухлину з обличчя

Фото - 15-річній дівчинці видалять 7-кілограмову пухлину з обличчяДовгоочікувана операція нарешті поверне в'єтнамську школярку до нормального життя. Від страшної недуги дівчинка страждає з 3-х ле. Подібні випадки, на жаль, не рідкість. Пухлина може з'явитися у абсолютно, на перший погляд, здорову дитину і спочатку походити на невелику родимку. Потім родимка починає розростатися,
може порушити зір і перекрити дихальні шляхи.Так було і з Дао Фі Лай. Хвороба проявилася, коли їй було всього 3 рочки. За 12 років пухлина доросла до катастрофічних розмірів, а її маса сягнула майже 7 кілограмів. Тепер вона не тільки спотворює обличчя дівчинки, але й заважає їй виконувати найпростіші дії. Більше того, пухлина загрожує життю школярки, яка скоро може просто задихнутися.

Допомогти дівчинці взялися активісти Міжнародного дитячого фонду. Вони організували збір грошей на операцію для Дао Фі Лай, завдяки чому дівчинка отримала 107 тисяч доларів на лікування. Тепер їй належить операція, яку проведуть медики з Університету Майамі, США.

Нагадаємо, зовсім недавно подібна доля спіткала молоду китаянку. Її випадок був ще гірше - пухлина на сідниці дівчини важила аж 45 кг (!), А в довжину досягала 137 сантиметрів.

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів