Дім і сім'я Всем

Хлопчику видалили пухлину, яка важила більше, ніж він сам! ФОТО

Фото - Хлопчику видалили пухлину, яка важила більше, ніж він сам! ФОТОУ медичному центрі в Мехіко лікарі провели складну операцію, в результаті якої дворічному хлопчику видалили пухлину, що важила цілих 15 кілограм! До слова, на момент операції вага пацієнта становив 12 кілограм.
Хлопчика звуть Ісус Домінгес і йому довгий час довелося страждати від доброякісної пухлини в організмі, яка швидко розросталася.

Фото - Хлопчику видалили пухлину, яка важила більше, ніж він сам! ФОТОСама операція тривала 10 годин, і виконували її кращі дитячі хірурги в країні. Як потім розповів головний лікар, Густаво Ернандес, це був перший випадок в Мексиці, коли пацієнтові видаляли пухлину, що перевищувала за масою вага пацієнта.

Фото - Хлопчику видалили пухлину, яка важила більше, ніж він сам! ФОТОДитина народилася відразу з доброякісним новоутворенням на правій стороні тіла. До двох років пухлина виросла на 15 кілограм і поширилася від пахви до стегна. Через необхідність хірургічного втручання, сім'я Ісуса Домінгеса, була змушена переїхати до столиці Мексики з північного штату Дуранго.

Фото - Хлопчику видалили пухлину, яка важила більше, ніж він сам! ФОТОНа щастя організм хлопчика добре переніс хірургічне втручання, і хлопчик почувається добре.

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів