Дім і сім'я Всем

У хлопчика знайшли хворобу, якої навіть немає назви! Ніхто не знає, чи зможе він вижити. ФОТО

Фото - У хлопчика знайшли хворобу, якої навіть немає назви! Ніхто не знає, чи зможе він вижити. ФОТОУ дворічного хлопчика Альфі Джонса, який проживає в Уельсі, лікарі виявили невідому форму мутації. Бідна дитина вже народилася з серйозними проблемами: отвір у серці, часткова глухота і сліпота, більше того, хлопчик навіть не може ходити.

Фото - У хлопчика знайшли хворобу, якої навіть немає назви! Ніхто не знає, чи зможе він вижити. ФОТОЛікарі поки описують недуга як «перебудова незбалансованої хромосоми» і називають її хвороба Альфі. Раніше такого ніколи не діагностували. Медики кажуть, що на невідомий недуга впливають 11 і 15 хромосоми. При цьому ніхто не може сказати, скільки зможе прожити хлопчик.
Мати хлопчика, Марі, каже, що, незважаючи на все, що сталося з її дитиною, він відчуває себе щасливим. Сім'я вже знаходиться на тій стадії сприйняття, коли рідні бачать в малюку тільки сина, якого вони люблять. З народженням Альфі члени сім'ї задумалися про що. Хлопчик став тим клеєм, який утримує всіх рідних разом.

Фото - У хлопчика знайшли хворобу, якої навіть немає назви! Ніхто не знає, чи зможе він вижити. ФОТОУ сім'ї крім Альфі є ще 6 дітей. Зараз батьки намагаються зібрати 30 000 доларів на покупку побутової апаратури, яка необхідна для виживання дитини. Мама і тато хлопчика не перестають сподіватися, що їх син зможе прожити довго і щасливо.

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів