Дім і сім'я Всем

Диво: дівчинці, з «жаб'ячими ногами» зробили операцію, і тепер вона зможе ходити! ФОТО

Фото - Диво: дівчинці, з «жаб'ячими ногами» зробили операцію, і тепер вона зможе ходити! ФОТОЕмма-Грейс Ендрюс - це дівчинка, яка народилася з «жаб'ячими» ногами, тобто майже без м'язів на ногах і руках. П'ятирічна дівчинка має дуже рідкісне генетичне захворювання.

Фото - Диво: дівчинці, з «жаб'ячими ногами» зробили операцію, і тепер вона зможе ходити! ФОТОНещодавно малятку зробили операцію і поставили спеціальні шини, які розтягують її м'язи. Тепер вона вчитися робити перші кроки і нормально рухатися.

Фото - Диво: дівчинці, з «жаб'ячими ногами» зробили операцію, і тепер вона зможе ходити! ФОТОВарто сказати, що ще під час вагітності, матері дівчинки сказали, що дитина помре при пологах через те, що його кінцівки небезпечно перекручені. Тому жінці настійно рекомендували перервати вагітність.
Але, незважаючи на рекомендації лікарів, батьки вирішили дати шанс своїй дитині, розуміючи, що якщо дитя виживе, то все життя може бути прикута до інвалідного візка.

Фото - Диво: дівчинці, з «жаб'ячими ногами» зробили операцію, і тепер вона зможе ходити! ФОТОКоли дівчинка народилася, то її ніжки були загорнуті як калач, і вона була схожа на маленьку жабу. Деформація ніг у дитини дійсно була дуже важкою, але її мати пообіцяла собі, що зробить все можливе, щоб її дитина змогла ходити і танцювати не гірше за інших.
Наперекір усім прогнозам медиків, після операції Емма вже пробувала робити свої перші кроки. Спеціальні шини утримують її ноги прямими, так, що дитина може рухатися самостійно.

Фото - Диво: дівчинці, з «жаб'ячими ногами» зробили операцію, і тепер вона зможе ходити! ФОТО

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів