Дім і сім'я Всем

У хлопчика статеве дозрівання почалося в 1,5 року. ФОТО

Фото - У хлопчика статеве дозрівання почалося в 1,5 року. ФОТОВ індійського хлопчика у віці 1,5 року почалося статеве дозрівання. У дитини змінилися геніталії і поведінку. Зараз хлопчику 3 роки та з-за цій ситуації він переніс операцію на головному мозку, щоб позбутися ознак ранньої статевої зрілості.
Батьки хлопчика помітили, що з їхньою дитиною відбуваються дивні зміни, коли синові було півтора року. У дитини дуже швидко почали рости волосся, голос став помітно грубіше, на обличчі з'явилися прищі, а геніталії збільшилися в розмірах. До того ж хлопчик став агресивним і навіть грубим.
Хлопчика доставили до лікарів і медики визначили, що організм дитини виробляє надмірну кількість статевих гормонів.
В ході подальших досліджень з'ясувалося, що в гіпоталамусі хворого розвинулося доброякісне утворення, яке і стало причиною пошкодження відділу мозку і передчасного статевого дозрівання.

Фото - У хлопчика статеве дозрівання почалося в 1,5 року. ФОТО


Два роки лікарі різними способами намагалися блокувати надмірну вироблення гормонів, але нічого не допомагало. До того ж у батьків хлопчика закінчилися гроші, адже лікування дитини було дорогим. У цей момент батькам запропонували операцію на головному мозку.

Фото - У хлопчика статеве дозрівання почалося в 1,5 року. ФОТО


Після проведеної операції проблему хлопчика вдалося усунути. Хлопчик переніс хірургічне втручання добре і більше не потребує додаткового лікування.

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів