Гороскоп Всем

Півень. Східний гороскоп 2013

Фото - Півень. Східний гороскоп 20132013 рік буде сповнений пристрастей та емоцій для представників знаку Півень. Захоплення різного роду захлиснуть Півня з головою і, або приведуть його до вершини успіху, або спровокують до падіння на саме дно.
Важливо контролювати свої бажання та емоції, адже саме вони підштовхують до того, щоб вибрати кар'єрний ріст або банкрутство від азартних ігор.
Кар'єра. У рік Змії представники цього знаку зможуть реалізувати свій потенціал повністю. Півні будуть отримувати задоволення від виконуваної роботи, особливо якщо керівник колективу теж виявиться народженим під цим знаком.
Людям, народженим в рік Півня і трудящим на благо своєї справи, доведеться розраховувати тільки на свої сили. Особливих успіхів не варто чекати і представникам творчих професій.
Фінанси. У 2013 році Півня доведеться зав'язати пасок. Фінансові труднощі будуть виникати протягом усього року. Єдиним порятунком у сформованій ситуації будуть кошти, накопичені за минулий період.
Виниклі труднощі з роботою, спричинять за собою погіршення добробуту Пєтухов. Але чорна смуга в їхньому житті рано чи пізно закінчиться - потрібно просто набратися терпіння.
Любов. У пошуках кохання чорна водяна Змія буде всіляко заважати Півня, і зустріти свою другу половину цього року майже не можливо. Всі спроби налагодити стосунки з протилежною статтю будуть категорично відкинуті, але вже наступного року ситуацію можна буде виправити.

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів