Гороскоп Всем

Кролик (Кіт). Східний гороскоп 2013

Фото - Кролик (Кіт). Східний гороскоп 2013Для Кроликів рік водяній Змії буде мінливим і не стабільним. Доброта і м'якість представників цього знака може бути використана в корисливих цілях іншими. Це може навіть вплинути на репутацію Кроликів в діловій сфері.
Початок 2013 року принесе Кроликові багато нових знайомств і буде носити досить активний характер. Можливі різні подорожі і поїздки. Друга половина року буде більш осілого і наповненою спокоєм і турботою про близьких людей і родичів.
Кар'єра. Для Кроликів перша половина 2013 буде хороша для кар'єрного зростання. Особливо це помітять представники знаку Кролика, які працюють у сфері торгівлі, просування товарів і рекламі.
Рік Змії принесе Кроликові багато відряджень і переїздів. Легкий характер і комунікабельність допоможуть Кролику вирішувати будь-які конфлікти і згладжувати гострі кути.
Фінанси. 2013 рік для Кролика не принесе особливих грошових труднощів. У першій половині року можливі великі розтрати, але в цілому вони не вплинуть на фінансову картину. Витрачати свої гроші Кролики будуть на сім'ю і близьких, при цьому, не вважаючи їх і не економлячи.
До середини року фінансові запаси істотно скоротяться, але на щастя і витрат стане значно менше.
Любов. У плані любові рік буде дуже сприятливим. Вже сформовані відносини з часом будуть тільки зміцнюватися. Перебування наодинці зі своєю другою половинкою буде тільки радувати і нагадувати казку.
Одиноким представникам цього знаку, зустріти супутника життя буде легше інших. Доленосна зустріч відбудеться, навіть якщо вони докладуть усіх зусиль, щоб уникнути цього.

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів