Гороскоп Всем

Дракон. Східний гороскоп 2013

Фото - Дракон. Східний гороскоп 2013Рік Змії для Драконів буде наповнений життєвою енергією та емоціями. У 2013 році представники цього знака не збираються занурюватися з головою у справи і роботу, а краще насолоджуватися розгульного життям і пригодами. На жаль, така поведінка може завдати шкоди діловій репутації Дракона і його відносинам з близькими людьми. Бажання перекласти свої справи на інших також можуть зіпсувати авторитет в колективі і в сімейному колі.
Кар'єра. У плані роботи і кар'єри дракони будуть намагатися залишатися невидимими. Вони здатні вирішувати проблеми в сім'ї, допомагати друзям і вирішувати особисті питання, але робочі клопоти - це не для них. Таке ставлення до роботи до кінця 2013 року створить для Драконів загрозу звільнення.
Представники цього знака, які мають особисту справу, будуть почувати себе в цьому році набагато спокійніше і комфортніше.
Фінанси. Не дивлячись на відчужене ставлення Драконів до роботи, матеріальний стан представників цього знака в рік Змії буде відмінною. У 2013 році Дракони стануть своєрідним магнітом для грошей, це стосується як комерційних, так і особистих потреб.
Більшість витрат Драконів виявляться порожніми і марними, тільки невелику частину грошей їм вдасться використати грамотно. Великі покупки і вигідні придбання можливі тільки на початку 2013 року.
Любов. У парі Дракон буде сповнений щастя і задоволення відносинами з коханою людиною. Легкий флірт буде достатнім для підтримки сформованих щасливих союзів.
Драконам, що знаходяться в пошуку другої половини слід бути уважними в цьому році. Чорна водяна Змія благоволить представникам цього знаку, тому справжня і чиста любов може наздогнати їх у будь-який момент.

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів