Гороскоп Всем

Свиня. Східний гороскоп 2013

Фото - Свиня. Східний гороскоп 2013Для Свині рік чорної водяній змії принесе не тільки матеріальні блага, але і безліч корисних знайомств і зустрічей. Представники цього знака будуть жити в 2013 році насолоджуючись кожною миттю і не в чому собі не відмовляючи.
Стрімкий зліт у справах дозволить Свиням позбутися минулих вантажів і невдач, впевнено покращуючи своє життя. Кар'єра. У діловому колі Свині будуть в центрі уваги. Їм доведеться роздавати поради наліво і направо. Прийняття важливих рішень в колективі будуть перекладені на їх міцні плечі.
Свині в 2013 році докладуть всіх зусиль, для створення сильної матеріальної бази на наступні роки. У кар'єрі і справах їм усюди буде супроводжувати успіх.
Фінанси. Дохід протягом усього року не змусить Свиню замислюватися про гроші. Тільки весняні витрати нагадають Свині що фінанси іноді співають романси, але це скоріше тимчасове явище.
Безліч ідей і планів тільки примножать капітал Свині. Основні кошти будуть вкладені в справу, а не розтрачені даремно.
Любов. Для представників цього знаку 2013 в любовні пригоди буде невдалим. Відносини з коханою людиною погіршаться через зухвалість і зайвих приводів для ревнощів. Щоб зберегти союз, Свині доведеться стримувати свій характер, щоб не змушувати нервувати коханої людини.
Самотні Свині зможуть зустрінь свою долю в 2013 році. Для цього їм доведеться переглянути свої принципи і деякі життєві позиції.

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів