Гороскоп Всем

Собака. Східний гороскоп 2013

Фото - Собака. Східний гороскоп 2013Рік чорної водяної Змії для Собак буде наповнений суєтою і зайвими клопотами. Родичі та знайомі представників цього знака будуть покладати на Собаку надмірні надії, не всі з яких вона зможе виправдати.
Випробування і труднощі, що зустрілися Собаці в цьому році, будуть свого роду перевіркою на витривалість. Їм доведеться доводити оточуючим свою значимість і відповідність займаним позиціям, як у роботі, так і в суспільстві.
Кар'єра. У робочих справах і в колективі пануватиме нерозуміння. Постійні конфлікти і розбіжності зажадають від Собак максимального терпіння і поблажливості до колег.
Інтуїція Собак розвинена більше, ніж у представників інших знаків. Вибір успішних контрактів і проектів допоможе піднятися Собакам по кар'єрних сходах, але більшого успіху вони доб'ються, працюючи поодинці.
Фінанси. Чекати допомоги від друзів і близьких у цьому році Собакам не доведеться, тому їх добробут буде прямо залежати від успіхів на роботі. В цілому положення на фінансовому терені буде нестабільним і хитким.
Прийняття рішень про великих вкладеннях і покупках краще приймати в поодинці. Можливі серйозні придбання в середині року.
Любов. Час для пошуків супутників життя не найкраще. Безліч цікавих зустрічей і нових знайомств допоможуть скрасити дозвілля і трохи розважитися. Але приймати всерйоз нових шанувальників не варто - такі відносини не будуть довговічними.
Сімейним представникам цього знаку слідують вести себе, як і колись: радувати улюблених подарунками, сюрпризами і своєю увагою. Така поведінка тільки зміцнить сформовані відносини.

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів