Мода і стиль Всем

Малиновська незадоволена своїми грудьми після п'ятої пластичної операції. ФОТО

Фото - Малиновська незадоволена своїми грудьми після п'ятої пластичної операції. ФОТОП'ята пластична операція грудей у ??відомої телеведучої Маші Малиновської пройшла не зовсім гладко.

Хірург однієї з московських клінік пластичної хірургії просто спотворив груди 33-річної телезірки. Мало того, що після закінчення двох місяців після операції, груди не перестає боліти, так ще й соски Маші знаходяться на різних рівнях. Це, швидше за все, стало наслідком різного розміру імплантів: в одних грудей коштує третій розмір, а в іншій - четвертий.

Зірка має намір подавати до суду на хірурга, адже витрати на пластичні операції такого роду чималі, а Малиновської ще належить виправляти помилки лікаря і провести як мінімум ще одну операцію на грудях.

До того ж лікар і його колеги, які були присутні під час операції, влаштували тоталізатор, побачивши на грудях зірки кілька шрамів після оперативного втручання. Лікарі почали ставити гроші на те, скільки витягну імплантів, вважаючи, що груди у Малиновської штучна.

Фото - Малиновська незадоволена своїми грудьми після п'ятої пластичної операції. ФОТО


Маша розповіла в інтерв'ю, що з молодих років у неї почалися комплекси з приводу великого розміру грудей. А коли після пологів груди взагалі обвисла, дівчина вирішила звернутися до допомоги пластичних хірургів.

Маша не ставила собі імпланти більшого розміру, а просто робила корекцію грудей, що б більш привабливо виглядати на екрані. У загальній складності зірка зробила собі п'ять пластичних операцій на грудях. У своєму інтерв'ю телеведуча розповіла, що востаннє пішла до пластичного хірурга, що б зробити з п'ятого розміру третій. Проте цього разу доля зіграла з зіркою злий жарт.

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів