Мода і стиль Всем

Givenchy Gentlemen: новий чоловічий парфум 2013. ФОТО

Фото - Givenchy Gentlemen: новий чоловічий парфум 2013. ФОТОПарфумери представили новий аромат Givenchy, що отримав назву Gentlemen Only. Саймон Бейкер виступив обличчям рекламної кампанії, знаменитість фільму "Диявол носить Prada" і серіалу "Менталіст". Продажі аромату Givenchy Gentlemen Only почнуться на початку травня.
Givenchy Gentlemen Only позиціонують, парфуми для сучасного чоловіка, самовпевненого, елегантного і дотепного. Вишуканий парфум - це адаптація оригінального аромату Givenchy Gentlemen Only, випущений який був у 1974 році. Запах свіжий і простий, що ідеально підходить для літа. Чіткі деревні відтінки разом з сумішшю дуже екзотичних і пряно-ароматичних інгредієнтів, від апельсина, зеленого мандарина до рожевого перцю. Тріо з шляхетної деревини надає чуттєвість: ветивер, пачулі, кедр, а також ледь помітний аромат ладану.

Фото - Givenchy Gentlemen: новий чоловічий парфум 2013. ФОТО


По закінченні модернізації дизайн флакончика береже кілька вінтажну чарівність. Металева кришка і силует трохи нагадує флягу. Парфуми буде доступний в Джона Льюїса від другого травня нинішнього року, і по всій державі через пару тижнів.
Саймон Бейкер, австралійський актор, у рекламній кампанії уособлює Givenchy Gentlemen Only сучасного "чоловічого ідеалу 21-го століття".

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Парфуми від зомбі

Парфуми від зомбі

Парочка нових ароматів від парфумерів з Америки гарантують стати першим зброєю ...

Парфуми Lanvin Me

Парфуми Lanvin Me

Зовсім недавно Альбер Ельбaз давав парфюмние рекомендації, тим, хто планує ...

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів