Здоров'я Всем

Лікарі провели першу в світі операцію з пересадки "мертвого" серця. ФОТО

Фото - Лікарі провели першу в світі операцію з пересадкиОперацію з пересадки мертвого серця вперше в світі провели австралійські хірурги. Цей підхід, який вже назвали медичним проривом, допоможе врятувати набагато більше пацієнтів.

Австралійським спеціалістам вперше в світі вдалося повернути до життя три "мертвих" серця і пересадити їх пацієнтам. Лікарі лікарні Святого Вінсента в Сіднеї використовували метод, розроблений Віктором Чанг з Кардіологічного науково-дослідного інституту з пересадки органів. 57-річна Мішель Грібілас, 44-річний Ян Деймен і ще один пацієнт поки знаходяться на відновленні.

Як вважають медики, завдяки цьому методу, який зменшує кількість пошкоджень і робить серце більш стійким до трансплантації, вони зможуть рятувати на 30% більше життів.

Фото - Лікарі провели першу в світі операцію з пересадки


Раніше для пересадки використовували серця від донорів, чий мозок уже помер, а серце ще продовжує битися. Його вилучали, і в ємності, наповненою льодом, везли до реципієнта. Однак, чим більше часу серце "їде" до пацієнта, тим більше стан органу погіршується і, зрештою, орган може стати непридатним до пересадки.

Фото - Лікарі провели першу в світі операцію з пересадки
Фото - Лікарі провели першу в світі операцію з пересадки


Зараз же хірурги навчилися повертати до життя серце, яке перестало битися. Після його вилучення орган поміщають у спеціальний бокс - Transmedics machine - систему життєзабезпечення, яка підтримує серце в робочому стані, мінімізуючи збиток органу, до моменту пересадки.

Фото - Лікарі провели першу в світі операцію з пересадки

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів