Здоров'я Всем

Жителі південних українських областей частіше мають онкологію

Фото - Жителі південних українських областей частіше мають онкологіюУкраїнські жителі південних областей частіше інших мають онкологічні захворювання.
Як повідав Ольга Богомолець, в нинішньому році в День меланоми безкоштовно обстежили майже 10 000 чоловік. Було виявлено 352 випадки раку шкіри і 168 випадків меланоми.

Фото - Жителі південних українських областей частіше мають онкологіюНайбільше число пацієнтів в Одесі з діагнозом "меланома" - з 730 оглянутих виявлено вона у 36. "Відносно раків шкіри: у структурі виявлення на першому місці - Херсон. У ньому з 127 пацієнтів у 19 був знайдений рак шкіри. Костьольна інших онкохвороб - Сімферополь на першому місці ", - заявила професор.

Фото - Жителі південних українських областей частіше мають онкологію"За п'ять років проведення в Україні Днів меланоми оглянули 18 704 особи, з них знайшли 692 раки шкіри, 334 меланоми, 611 інших злоякісних шкірних патологій. На консультації в онкоцентри направили 2415 осіб, майже 13%", - додала Богомолець.
Більше число пацієнтів було оглянуто в столиці - 3056, по числу оглянутих пацієнтів на другому місці - Львів, в інших містах - набагато менше.
"У столиці в День меланоми було виявлено 39 меланом і 148 інших раків шкіри. Багато. Людям потрібно звертати увагу на здоров'я, частіше і приходити до медиків. Не чекаючи на різних акцій, це робити можна щодня", - повідомила Маріам Клименко, головний дерматовенеролог Києва .

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів