Здоров'я Всем

Шок: на світ народилася дитина з серцем зовні. ФОТО

Фото - Шок: на світ народилася дитина з серцем зовні. ФОТОНаприкінці березня в Індії народився унікальний хлопчик. У штаті Уттар-Прадеш під час пологів 24-річної Приянка Пал на світ з'явилася дитина, у якого серце було не всередині, а зовні грудної клітки.
Хлопчику поставили діагноз - ектопія серця. Це дуже рідкісна патологія, через яку серце розвивається зовні грудної клітки. Лікарі кажуть, що у хлопчика є один шанс на мільйон вижити з такою недугою. Зараз дитина потребує термінової операції, яка коштує чималих грошей. До того ж для операції дитини необхідно перевести в іншу лікарню, так як в тій, де він знаходиться на даний момент, немає необхідного обладнання для надання допомоги дитині.

Фото - Шок: на світ народилася дитина з серцем зовні. ФОТО


Але батьки хлопчика не мають грошей на його лікування. Батько дитини говорить: «Я заробляю 300 індійських рупій в день. З такою зарплатою ми не кожен день можемо ситно поїсти. Ми сподіваємося, що держава нам допоможе. Я поставлю на карту все, щоб врятувати свою дитину. Але поки ми з дружиною відчуваємо себе безпорадно. Я не знаю, що робити і куди йти далі ».

Фото - Шок: на світ народилася дитина з серцем зовні. ФОТО


Для пари це перша дитина і найжахливіше те, що батьки не знають, чи зможуть домогтися всього необхідного для порятунку життя свого сина.

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів