Здоров'я Всем

Чоловіки лягають під ніж хірурга, щоб пересадити бороду. ФОТО

Фото - Чоловіки лягають під ніж хірурга, щоб пересадити бороду. ФОТОСьогодні не тільки жінки стурбовані стандартами зовнішньої краси. Ось уже який сезон поспіль в чоловічій моді спостерігається певний «культ бороди». Хлопці з доглянутою рослинністю на обличчі вважаються більш мужніми і привабливими. А що робити тим чоловікам, які не мають від природи рослинності на обличчі? Вже є вихід - зробити операцію з пересадки бороди.
Нова послуга за короткий час встигла стати популярною серед американських чоловіків у віці 20-30 років. У Штатах така процедура коштує 700 доларів.
Трансплантація бороди займає цілий день, але тут все залежить від того, що належить зробити лікаря: заповнити прогалини в щетині або повністю моделювати бороду. Волосся для пересадки бороди беруться у пацієнта з його потилиці з верхньої нижній частині.

Фото - Чоловіки лягають під ніж хірурга, щоб пересадити бороду. ФОТО


Під час процедури фахівець робить мікроскопічні розрізи на обличчі чоловіка лезом розміром не більше 0,8 міліметра. Складність такої операції полягає в тому, що волосся потрібно імплантувати під певним кутом і в строгому порядку, в іншому випадку пацієнт в результаті може отримати неприродну бороду. Після пересадки бороди на шкірі обличчя чоловіка залишається почервоніння або подразнення, але через деякий час воно проходить.

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів