Здоров'я Всем

Рідкісний вид раку шкіри спровокував у чоловіка почорніння ясна. ФОТО

Фото - Рідкісний вид раку шкіри спровокував у чоловіка почорніння ясна. ФОТОУ Китаї у чоловіка рак шкіри спровокував почорніння ясен. Чорна пляма утворилася над зубами і вже досягло розміру 1,5х4 см.
Чоловік зі своєю проблемою звернувся до медиків не відразу, а лише на четвертого тижня, коли майже вже вся щелепа стала чорною.
Лікарі після діагностики поставили чоловікові діагноз. Виявилося, що він страждає рідкісним видом меланоми. До слова, пігменти мелоноціти є у людини не тільки в шкірі, але і в слизовій оболонці ротової порожнини, носових ходу, в пазухах носа, в анусі і т.д. Як кажуть лікарі, такі пігменти здатні перетвориться на ракові клітини під впливом ряду факторів.


Фото - Рідкісний вид раку шкіри спровокував у чоловіка почорніння ясна. ФОТО


Найчастіше меланома зустрічається на шкірі голови, шиї, оскільки ці зони найбільше схильні опроміненню ультрафіолетом. Але в рідкісних випадках, як цього разу, вона зустрічається в роті, за статистикою це буває в 5% випадків.
Сказати китайцеві, чому в нього меланома розвинулася саме у роті, лікарі так і не змогли.

Фото - Рідкісний вид раку шкіри спровокував у чоловіка почорніння ясна. ФОТО


Поки хірурги зробили операцію з видалення уражених ділянок слизової в ротовій порожнині чоловіки. Зараз результати післяопераційних тестів показали, що процедура пройшла успішно і на щелепі пацієнта ракових клітин не залишилося.

Фото - Рідкісний вид раку шкіри спровокував у чоловіка почорніння ясна. ФОТО

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів