Здоров'я Всем

Чоловік, у якого серце виступало з живота переніс складну операцію. ФОТО

Фото - Чоловік, у якого серце виступало з живота переніс складну операцію. ФОТО24-річний Хуан Жунмін житель китайської провінції Хенань все життя жив з патологією, яка зустрічається у 5 осіб на мільйон. Він народився з серцем, яке розташовувалося не в лівій частині грудей, як це має бути, а в шлунку.
Серце чоловіка знаходилося так близько від шкіри, що він не міг нормально дихати. А при ударі в цю область, навіть при легкому поштовху, все могло закінчитися для чоловіка летальним результатом.
Коли Хуан народився, лікарі не давали ніякої гарантії, що він виживе, адже надії на це було мало. Але батьки хлопчика оточили його своєю турботою і намагалися вберегти свого сина. Вони навіть забороняли йому грати з іншими дітьми, оскільки побоювалися, що він може померти. Батьки хлопчика не могли дозволити собі оплатити дорогу операцію, щоб перемістити серце сина в грудну клітку. Зібрати гроші на лікування отримали після того, як місцеві ЗМІ привернули увагу до проблеми Хуана. Необхідну суму в еквіваленті 33 000 доларів змогли зібрати за 6 днів.

Фото - Чоловік, у якого серце виступало з живота переніс складну операцію. ФОТО


Знайти доктора, який зможе провести таку операцію, було непросто. Коли Хуан приїхав із села в лікарню, то кардіохірург ДунНяньго, побачивши хлопця, не зміг повірити своїм очам. Лікар також був шокований, що хлопець зміг вижити з такою патологією.

Фото - Чоловік, у якого серце виступало з живота переніс складну операцію. ФОТО


Зараз Хуан успішно переніс операцію і він вже зможе нормально ходити. В ході операції хірургам вдалося пересунути серце хлопця в грудну клітку. Сподіваємося, що Хуан зможе жити нормальним життям.

Фото - Чоловік, у якого серце виступало з живота переніс складну операцію. ФОТО

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів